Welcome, Guest! Registration RSS

PuBliKu.NeT.Tc

Tuesday, 2018-12-18
Main » Video » Google API Key

Mentor Kurtishi - Skom me te Lon 2012

00:04:14
Views: 3 Added by: Admin Admin 
Entry description:

Mentor Kurtishi - Skom me te Lon,Pasha ZOTIN kurr (kurr,kurr) nuk kam met lan Keto jan fjalet e tua ti vet i ke than Rrejshem je betu oh ne te madhin ZOT Kan me te vra keto plag kan me te vra keto lot.. Refx2. Besa besë e fjala fjalë mos me u nda sa te jem gjall C'ka ke than rren ka dal spo muj dhimbjes me i bo ball... E ke dit qe vdes(vdes)dhe jetoj per ty... Po cysh pate ZEMER ti mu mem gënjy Rrejshem je betu oh ne te madhin ZOT Kan me te vra keto plag kan me te vra keto lot.. Refx2. Besa besë e fjala fjalë mos me u nda sa te jem gjall C'ka ke than rren ka dal spo muj dhimbjes me i bo ball..

Language: Русский
Video runtime: 00:04:14
Author: VEVOShqip
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: